+420 222 517 903, Vyšehradská 12, Praha 2, Dnes otevřeno: -
CS | EN

HardCool Gym

O nás

Jsme středně velká posilovna v centru Prahy, blízko Karlova Náměstí. Naše fitness centrum HardCool gym nabízí komplexní služby a moderní přístup ve fitnes vedoucí ke zlepšení vašeho životního stylu.

Naše prostory jsou osobité, vzdušné a klimatizované. Disponujeme moderně vybavenou posilovnou. Nabízíme nejen komerční stroje pro širokou veřejnost, ale také strongman vybavení, crossfit, zónu pro funkční trénink, dostatek železa pro vyznavače silového trojboje..

V kardio zóně nabízíme odpružený běžící pás, stacionární kola, veslovací trenažér, kde se můžete zahřát před tréninkem, spalovat přebytečný tuk či se udržovat v kondici. Hudba je samozřejmostí a můžete si donést svou vlastní, rádi vám ji pustíme..

Filozofií našeho fitness HardCool gym je nabídnout vám služby na vysoké úrovni, za přijatelné ceny a profesionální přístup. To vše na jednom místě.

Jsme tu pro vás s maximálním nasazením a náš tým profesionálních trenérů a výživových poradců se postará nejen o vaše zdraví, ale také o maximální výsledky.

Součástí fitness centra je recepce s velkým výběrem doplňků výživy, nápojů a můžeme nabídnout i kávu a příjemné posezení.